Skip to main content

Jaki wybrać najlepszy upominek na Dzień Babci i Dzień Dziadka?

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2024 zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz koniecznie zacznij myśleć o prezentach dla tych ważnych osób w Twoim życiu! Może to być coś małego lub większego, najważniejszy jednak jest sam gest. O czym musisz pamiętać? Zwróć uwagę na potrzeby swoich dziadków oraz ich hobby czy zainteresowania, a z całą pewnością trafisz z prezentem z okazji ich świąt!

Dzień Babci – prezent

Większość Babć jest do siebie bardzo podobnych. To one bardzo dobrze gotują, nie wyobrażają sobie, żeby wnuczek nie zjadł u nich pysznego obiadu oraz mają bardzo ciepłe usposobienie. Jeśli chodzi o prezenty dla Babci, to świetnym pomysłem będzie piękna filiżanka, w której staruszka będzie mogła pić ulubioną kawę czy herbatę. Innym doskonałym prezentem jest zestaw do parzenia właśnie jednego z tych naparów – kawy lub herbaty. Babcie są zazwyczaj bardzo sentymentalne, dlatego też idealnym dla nich prezentem będzie ramka ze zdjęciami członków rodziny czy kubek ze zdjęciem wszystkich wnuków. Jeśli Twoja Babcia jest molem książkowym, to możesz jej śmiało sprezentować właśnie nową książkę o ciekawej tematyce. Jeszcze innym pomysłem na podarunek jest świeca zapachowa oraz zestaw kosmetyków do twarzy, dostosowany do wieku Babci, który pomoże jej utrzymać piękną cerę. Wyjątkowym prezentem jest również spędzenie Dnia Babci właśnie z solenizantką, ponieważ dla niej to właśnie czas może być najlepszym podarunkiem. 

Dzień Dziadka – prezent 

Prezenty dla Dziadka różnią się znacznie od tych dla Babci, ponieważ Panowie uważają, że podarunki powinny być przede wszystkim przydatne. Dlatego też doskonałym prezentem na Dzień Dziadka będzie pudełko na okulary, jeśli oczywiście staruszek je nosi. Innym świetnym podarunkiem będzie kubek na kawę z wyjątkowym napisem nawiązującym do jego święta lub breloczek do kluczy w podobnym motywie. Możesz również sprezentować ciepłe skarpetki lub kalendarz biurkowy, który pomoże mu w organizacji swojego czasu. Idealnym prezentem dla Dziadka będzie elegancki zestaw zimowych akcesoriów: ciepła czapka, miękki szalik i wygodne rękawiczki. Zważywszy, że Dzień Dziadka przypada w okresie zimowym, taki upominek z pewnością będzie nie tylko stylowy, ale również praktyczny. Ponieważ wielu Dziadków dumnie nosi brody, świetnym uzupełnieniem będzie także zestaw wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji zarostu. To nie tylko upominek, ale także wyraz troski o ich codzienny komfort.

Prezent dla Dziadków

Wielu wnuków decyduje się na zakup wspólnego prezentu dla Dziadków, dlatego też w tym artykule nie mogło zabraknąć właśnie takich propozycji. Naszą pierwszą propozycją jest kalendarz ścienny ze zdjęciami swoich wnuków oraz datami ich urodzin. Świetnym upominkiem będzie również deska do krojenia z ozdobnym napisem wtopionym w drewno, kwiat doniczkowy czy poduszka ze zdjęciem wnuków. Swoim Dziadkom możesz również podarować voucher na jaką aktywność, np. wspólne gotowanie, lekcję tańca czy malowanie obrazów. Idealnym prezentem będzie również kosz prezentowy z różnymi smakołykami. Pierwszym z nich jest kosz Białe tango, w którym znaleźć można różne słodycze, np. białą czekoladę kokosową czy ciastka z żurawiną. Drugą propozycją jest Koszyk zarumieniony, który składa się między innymi z kakaowych trufli o smaku orzechowym, ciastek korzennych czy likieru.  

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jaki upominek dla dziadków będzie najlepszy! Sprezentuj im coś spersonalizowanego, co będzie nawiązywać zarówno do tego wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Babci oraz Dzień Dziadka, jak i również do ich upodobań, potrzeb czy preferencji. Możesz również sprawić, że prezent będzie wyjątkowy z pomocą usługi grawerowania, dostępnej na naszej stronie. Nie czekaj i już dziś zamów idealny prezent!

Leave a Reply