Delimaro

Unikatowe ręcznie robione słodkości

Ekskluzywne praliny

Choiseul Pleessis-Praslin nie przypuszczał chyba, że jego wypadek przy pracy stanie się jednym z najlepszych deserów. Delikatne połączenie gęstej czekolady i kolorowej posypki to rozkosz, która będzie towarzyszyć przy każdym kęsie tej czekoladowej elegancji. To niekończąca się kawowa rozkos

Czekolady z dodatkami

W czekoladzie jest coś magicznego. Uchodzi nawet za afrodyzjak. Mówi się o niej „słodki narkotyk, który prowadzi do uzależnienia”. To pyszne dziecko kakaowca, posypane drobinkami owoców trafi do serca każdego. Czekolada jest odpowiedzią na wszystko, a jej wyselekcjonowany smak zaszczepi niewypowiedzianą przyjemność na każdym podniebieniu.

Trufle

Chcąc zanurzyć się w świat słodyczy, nie można przejść obojętnie obok trufli. Ta prawdziwa poezja smaku posiada wiele odmian, a każda z nich jest wyjątkowa. Kto raz spróbował tych ręcznie wykonanych czekoladek, już zawsze będzie do nich wracał.

Ziarenko

Salient comes packed with amazing icon families for you to choose from. Practically anything you could imagine exists.

Kakao

Quality over quantity. Enjoy a vast array of carefully designed & unique elements with tons of control over fine tuning them.

Czekolada

Never feel lost again. Documentation is available in addition to a series of video tutorials exclusively for Salient.

Delimaro™

Ręcznie produkowane słodycze