Cachet

Belgijska czekolada

Czekolady

Miłość od pierwszego kęsa. Nasze tabliczki czekoladowe oferują smakową przygodę odkrywania i rozkoszowania się. Po prostu wybierz miejsce docelowe! Od klasycznego po zabawne opakowanie, Twoje pragnienie może zostać zaspokojone. Czy wybierzesz idealny chrupiący, pięknie wypełniony batonik, czy coś innego?

Praliny

Belgijskie praliny słyną nie bez powodu! Zewnętrzna, rozpływająca się czekolada otwiera się, ukazując pocieszające i zaskakujące nadzienia, które przynoszą uczucie zadowolenia i rozkoszy. Kreatywność i delikatność spotykają się w każdym kunsztownie wykonanym czekoladowym przysmaku.

Eleganckie bombonierki

Miłośnicy czekolady w każdym wieku mogą docenić emocje związane z otwieraniem czekoladowego pudełka na prezenty. Oczekiwanie na odkrycie tego, co czeka w każdym kęsie, jest nieodparte dla każdego, kto kocha słodycze. Czekoladki Kim’s oferują selekcję wykonaną z najczystszych składników, łącząc piękne opakowania z najwyższej jakości czekoladami, ponieważ cieszenie się czekoladami zawsze powinno być przyjemnością!

Zrównoważony rozwój

Aby maksymalnie ograniczyć ślad środowiskowy produkcji, firma Kim’s Chocolates wprowadziła kilka środków, aby uczynić ją prawdopodobnie „najbardziej ekologiczną” fabryką czekolady w Europie.
Niedawno zidentyfikowaliśmy nasz wpływ społeczny, środowiskowy i klimatyczny. Obliczając ślad węglowy i identyfikując kluczowe cele zrównoważonego rozwoju (SDGs), do których realizacji przyczyniamy się jako firma i część sektora.