Skip to main content

Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego – jak zaskoczyć drugą połówkę?

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku dla wszystkich zakochanych. Stanowi doskonałą okazję na podarowanie swojej drugiej połówce miłego upominku i spędzenia czasu tylko we dwoje. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby, zainspiruj się naszymi propozycjami!

Co kupić na walentynki dla drugiej połówki

Klasycznym prezentem na walentynki jest biżuteria. Choć mogłoby się wydawać, że jest to przereklamowana propozycja, wcale nie musi tak być! Wystarczy odrobina kreatywności. Naszyjnik z grawerem, bransoletka z wisiorkiem nawiązującym do zainteresowań ukochanej lub kolczyki w kształcie walentynkowych serduszek – z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety. Ciekawą opcją może być też sprezentowanie drugiej połówce zestawu kosmetyków, który stanie się bodźcem do zorganizowania domowego SPA. Miły czas i wspólny relaks to zawsze dobra propozycja. 

A co kupić na walentynki dla mężczyzny? Miłą niespodzianką może być nowy zestaw do golenia. Mowa tu zarówno o kosmetykach, jak i nowej, elektrycznej maszynce. Panowie, którzy dbają o pielęgnację swojej brody z pewnością ucieszą się także z voucheru na wizytę u barbera. Alternatywą mogą być gadżety związane z zainteresowaniami partnera. Sprzęt do uprawiania ulubionego sportu lub klawiatura gamingowa to tylko niewielki ułamek ciekawych, walentynkowych propozycji. 

Oryginalne prezenty na walentynki

Warto pamiętać o tym, że dobry prezent wcale nie musi mieć materialnej formy. Uśmiech na twarzy ukochanej osoby można wywołać również poprzez podarowanie jej wspólnych przeżyć i wspomnień. Możecie udać się razem na kurs gotowania lub lekcje tańca. Weekendowy wyjazd do SPA lub city break w europejskiej stolicy z pewnością także okażą się dobrym wyborem – w szczególności jeśli dodatkiem będzie ulubiona bombonierka partnera bądź partnerki. 

Jakie inne, wspólne aktywności warto rozważyć? Degustacja wina lub piwa, wizyta w teatrze albo kolacja w ciemności – to idealne preteksty do spędzenia wspólnego czasu w romantycznej atmosferze. Wspomnienia warto dokumentować i zachowywać w materialnej formie na jak najdłużej. Prezentem na walentynki może być sesja zdjęciowa! Romantyczne fotografie można później oprawić w ramki lub włożyć do albumu i regularnie do nich wracać. 

Słodycze na walentynki – uniwersalny dodatek

Bez względu na ostateczną decyzję, do każdego upominku warto dodać słodycze. Ulubiona czekolada drugiej połówki będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie materialnego prezentu. Sprawdzi się też jako niewielki upominek podczas wyjątkowej randki. Decydując się na zakup słodyczy na prezent, można pozostać przy klasycznej bombonierce lub pokusić się na nieco bardziej ekstrawagancką opcję. Wysokiej jakości kawa, herbata, albo wyjątkowe delikatesy, mogą stanowić ciekawą alternatywę – w szczególności, gdy są zgodne ze smakowymi upodobaniami ukochanej osoby. 

Słodycze na walentynki mogą być też głównym i jedynym elementem prezentu. Samodzielnie skomponowany kosz upominkowy, w którym główne miejsce zajmują właśnie czekoladki, to uniwersalna propozycja. Można nadać jej indywidualnego charakteru m.in. dodając spersonalizowany grawer. 

Walentynki to ważny dzień w roku, który warto potraktować jako okazję do celebrowania wyjątkowych chwil w związku. Podarowanie drugiej połówce miłego upominku to ugruntowany zwyczaj, który warto na stałe wprowadzić do swojego życia. Skorzystaj z naszych propozycji i zrób coś miłego dla swojej partnerki lub partnera!

 

Leave a Reply