Skip to main content

Pomysły na prezent z okazji Dnia Chłopaka

pomysly-na*-prezent-z-okazji-dnia-chłopakaDzień chłopaka w Polsce jest obchodzony 30 września. Stanowi doskonałą okazję do wyrażenia bliskim wdzięczności i podarowania im miłego upominku. Jest to data obchodzona również w szkołach. Wówczas często nie tylko są podarowywane drobiazgi, ale również organizowane ciekawe zabawy. Jakie pomysły na prezent warto wykorzystać na dzień chłopaka? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Dzień chłopaka w szkole – jakie prezenty będą odpowiednie?

Dzień chłopaka jest obchodzony 30 września. Jest to wydarzenie mające miejsce zaledwie miesiąc po rozpoczęciu roku szkolnego! W związku z tym, często stanowi idealną okazję do pierwszej integracji. Ważnym zwyczajem jest przygotowywanie przez dziewczyny wszystkim chłopakom w danej klasie prezentów. Jest to jednak duże wyzwanie, które wymaga współpracy wśród damskiej części klasowej grupy. Podczas wyboru panie powinny kierować się dwoma podstawowymi zasadami:

 

  • budżet – upominki na dzień chłopaka w szkole nie powinny być zbyt drogie. Z reguły ich wartość należy ograniczyć do kilkunastu złotych. Doskonale sprawdzą się więc słodycze! Banknoty z czekolady, czy landrynki w estetycznym opakowaniu to bezpieczny pomysł w niskiej cenie;
  • uniwersalność – wszystkie pomysły na prezent powinny być uniwersalne. Jest to ważne ze względu na to, że podarunek powinien spodobać się każdemu z chłopaków w danej klasie.

Mąż, partner, chłopak – co mu podarować?

Zupełnie inaczej należy podejść do poszukiwań idealnego prezentu dla chłopaka, partnera czy męża. Podarunek powinien być jak najbardziej spersonalizowany. Uniwersalne czekoladki nie są złym wyborem, jednak zdecydowanie lepszą decyzją będzie kupienie indywidualnie skomponowanego koszyka prezentowego, który dodatkowo posiada grawerowane detale. Warto też kierować się upodobaniami partnera. Ktoś, kto nie lubi czekolady, zdecydowanie bardziej ucieszy się z pysznego miodu z pasieki. Z kolei ekskluzywne szwajcarskie praliny czekoladowe wywołają uśmiech na twarzy każdego amatora słodkości.

Inspiracje na dzień chłopaka

Nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

  • Kawa – kawa dobrej jakości, w estetycznym opakowaniu, może stanowić doskonały upominek. W szczególności, jeśli zostanie zestawione z pysznymi czekoladkami lub delikatnymi, maślanymi ciastkami. 
  • Ciekawe, czekoladowe upominki – decydując się na podarowanie bliskiej osobie czekolady, nie trzeba ograniczać się jedynie do tradycyjnych produktów. Miłośnik muzyki z pewnością bardziej ucieszy się z czekoladowej płyty Chopina niż z tradycyjnej bombonierki. 
  • Miód, dżem – pyszne delikatesy to niestandardowy pomysł. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika kuchni. Dobrej jakości miód, czy dżem, można wykorzystać podczas przygotowywania wielu potraw. 

Słodycze to doskonały pomysł na prezent na dzień chłopaka. Sprawdzą się zarówno jako dodatek do głównego upominku, jak i jako główny element podarunku. Zarówno bliskie osoby, jak i koledzy w klasie, z pewnością ucieszą się z przepysznych czekolad, bombonierek, ciasteczek, czy żelków. 

Leave a Reply