Skip to main content

Słodkie upominki na wieczór panieński i kawalerski – oryginalne propozycje

Słodkie upominki na wieczór panieńskikawalerski - oryginalne propozycjeZbliża się ten wyjątkowy dla każdej pary dzień – ślub i wesele. Jednak wielu z nas ma w zwyczaju urządzać wieczór panieński lub kawalerski. Organizacja takiego przyjęcia wymaga uwzględnieniem wielu ważnych kwestii, o których nie zawsze wiemy. Zatem, o czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem organizacji oraz w jakie upominki wybrać dla osób uczestniczących?

Jak zorganizować wieczór panieński lub kawalerski? 

Wieczór panieński to przyjęcie, które jest urządzane dla panny młodej lub przez nią samą przed ślubem. Spędza się go wyłącznie w towarzystwie osób płci żeńskiej, a także ma stanowić otwartą furtkę na przyjemności niedostępne po ślubie. W przypadku wieczoru kawalerskiego, czyli również imprezy, tyle że urządzonej dla pana młodego lub przez niego samego, są podobne zasady. A jak dobrze zorganizować oba te wydarzenia? Wystarczy tylko: 

  • ustalić, kto jest organizatorem, 
  • przygotować listę gości, 
  • wybrać miejsce oraz zarezerwować środek transportu, 
  • zaprosić gości, 
  • ustalić przebieg wieczoru.

Organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego z pewnością wiąże się z podziękowaniami ze strony Pary Młodej. Najlepiej sprawdzą się tutaj słodkie upominki, których można przygotować więcej i zjeść w czasie przyjęcia. A o czym warto wiedzieć? 

Słodkie upominki na wieczór panieński lub kawalerski 

Złożenie się czy zapłacenie za słodkie upominki na wieczór panieński lub kawalerski jest mile widziane. Wówczas człowiek czuje się bardziej doceniony za całą organizację tego wydarzenia. A nad czym warto się zastanowić? Obecnie coraz więcej dekoracji jest jadalnych. Bukiet żelkowy to idealna opcja dla osób preferujących niespotykane upominki. Co więcej – może on służyć jako bukiet w czasie wygłupów czy przekąska, gdy już zgłodniejemy. Z pewnością wielu naszych gości na wieczorze panieńskim lub kawalerskim zachwyci się wspaniałym produktem, jakim jest czekoladowa róża ręcznie robiona Delimano.  Ten unikalny kształt i wygląd pozwoli nam wprowadzić nie tylko smaczny dodatek, ale także świetne akcesoria do robienia zdjęć! Nie ma co ukrywać, tutaj musimy wykazać się kreatywnością. Za ekskluzywny towar na przyjęciu mogą posłużyć również praliny czekoladowe Delimano egzotyczne, które można podjadać z uśmiechem na ustach do kawy. A co, gdy zaproszone na wieczór panieński lub kawalerski osoby nie przepadają za słodyczami? 

Prezent dla druhen – jakie propozycje będą oryginalne? 

Niestety, nie każdy może cieszyć się słodkimi upominkami. Wynika to najczęściej z alergii pokarmowych, zmiany stylu życia czy chorób przewlekłych. Właśnie dlatego warto znać także inne opcje, które idealnie sprawdzą się jako upominek na takiej imprezie. Uwzględnia się tutaj głównie: 

  • świece zapachowe, 
  • personalizowana buteleczka alkoholu, 
  • słoiczek z kremem ręcznie robionym. 

Słodkie upominki to bez wątpienia miły gest, który doceni każda osoba obecna na wieczorze panieńskim lub kawalerskim. Rozwiązanie to cieszy nie tylko oczy, ale także pobudza kubki smakowe oraz wyobraźnię – w końcu wiele z nich ma wyjątkowe wzory!

Leave a Reply