Skip to main content

Grawer – co napisać?

Grawer - co napisać?Grawer to element, który z pewnością dodatkowo spersonalizuje prezent, którym chcemy obdarować ważną dla nas osobę. Taki upominek przekazywany na szczególną okazję sprawi, że jubilat wyraźnie zapamięta tę chwilę. Dodatkowo, za każdym razem, gdy dotknie lub spojrzy na podarunek, przypomni sobie wyjątkowe chwile. Co więc napisać na grawerze, aby prezent mógł zaprzeć dech w piersiach?

Dla kogo grawer?

Grawer to doskonały pomysł na spersonalizowanie prezentu dla wyjątkowej osoby w naszym życiu. Taki upominek możemy zatem podarować tak naprawdę każdemu bliskiemu, niezależnie od płci czy wieku. W związku z tym, prezent z grawerem możemy wręczyć przyjaciółce, dziękując jej za wiele lat przyjaźni; rodzicom za to, że opiekowali się nami, dziadkom za wspólnie spędzony czas czy partnerowi za bezwarunkową miłość. Z takiego symbolicznego podarunku ucieszy się także nasze dziecko.

Gdzie można umieścić grawer?

Grawer można umieścić na wielu przedmiotach. Producenci coraz bardziej prześcigają się w możliwościach personalizacji oferowanych przez nich produktów. Dlatego, grawer można umieścić na:

  • biżuterii;
  • drewnianych tabliczkach;
  • piórach wiecznych;
  • zegarkach.

Nasz sklep także oferuje opcję umieszczenia graweru na wybranej przez klienta drewnianej skrzynce. Skompletuj przedmioty, które chciałbyś w niej umieścić, a my zajmiemy się wykonaniem napisu, który sam możesz wymyślić. 

Co napisać grawerem?

Najczęściej decydujemy się na wygrawerowanie imienia jubilata, daty ślubu czy urodzin dziecka. To jednak uniwersalne rozwiązanie, które może nie zaskoczyć osoby obdarowywanej. Aby Twój prezent był niepowtarzalny, możesz zdecydować się na nasze pomysły na grawer:

  • Z Tobą przez życie, Dzisiaj, Jutro, Na zawsze – propozycje dla zakochanych;
  • Witamy na świecie + imię – z okazji nowonarodzonego dziecka;
  • Carpe diem – chwytaj dzień – dla odważnych marzycieli;
  • Nie bój się marzyć – dla miłośników motywujących cytatów.

Grawer to jednak nie tylko zbitka krótkiego tekstu. Możesz także wygrawerować symbole (np. konstelacja gwiazd, znak nieskończoności).

Grawerowany prezent z pewnością zachwyci osobę, której go wręczysz. Sprawi, że Twój partner, rodzic, dziadek, babcia czy dziecko na długo zapamięta ten wyjątkowy upominek. 

Leave a Reply