Skip to main content

Co podarować na Dzień Chłopaka?

Co podarować na Dzień Chłopaka?Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami, więc warto już teraz zacząć myśleć o prezencie. Możliwości jest naprawdę wiele, ponieważ możesz postawić na pewniaki, np. na coś, o czym Twój chłopak mówi od dłuższego czasu. Możesz go również zaskoczyć i wręczyć mu prezent, którego w ogóle nie będzie się spodziewać. Co dać na Dzień Chłopaka?

Sprawdzone prezenty

Kupowanie prezentu dla ukochanej osoby nigdy nie jest łatwe. Czasami możesz odnieść  wrażenie, że kompletnie nic nie możesz znaleźć albo dana rzecz nie spodoba się osobie obdarowywanej. Na szczęście istnieją sprawdzone prezenty, które na pewno sprawią wiele radości solenizantowi. Pierwszym z nich są perfumy. Twój ukochany ma swój ulubiony zapach, bez którego użycia nie wyobraża sobie wyjścia z domu? Możesz mu sprezentować kolejny flakonik, aby miał zapas i zapewnić, że nie dojdzie do sytuacji, w której nie będzie miał czym się popsikać. Drugą możliwością jest nowy portfel, który może zastąpić obecny, pewnie już mocno zniszczony. Najlepiej, jeśli kupisz podobny do tego starego, ponieważ każdy chłopak ma swoje preferencje. My polecamy wybór takiego wykonanego ze skóry, ponieważ będzie on trwalszy i posłuży na wiele kolejnych lat. Pamiętasz może sytuację, w której Twój ukochany mówił, że chętnie by sobie coś kupił, ale szkoda mu pieniędzy? To właśnie jest odpowiedni moment, aby spełnić jego życzenie! Sprezentuj mu grę lub książkę, które od dawna zaprzątają mu głowę, a zapewniamy, że będzie bardzo zadowolony! 

Zaskocz go!

Mniej oczywiste prezenty również będą bardzo dobrym pomysłem! Możesz wybrać zjazd na tyrolce z jakiegoś bardzo wysokiego miejsca, który zapewni mu wiele wrażeń i emocji. Jeśli chcesz coś ekstremalnego, to możesz wybrać skok na bungee lub ze spadochronem. Musisz jednak pamiętać, że te atrakcje są droższe, a ich ceny wahają się od 200 do nawet 1000 złotych. Są to prezenty, które z pewnością na długo zapadną w pamięć osoby obdarowywanej, ale zwróć uwagę czy są odpowiednie akurat dla Twojego chłopaka, np. z powodu lęku wysokości. 

Randka idealna

Fajnym prezentem na Dzień Chłopaka może być cały dzień spędzony razem, w którego trakcie będzie go czekać kilka atrakcji. Pierwsza z nich to pójście do jego ulubionej restauracji i zjedzenie pysznego obiadu. Później możecie zjeść wspólnie deser, np. ciasto lub lody. Kolejnym punktem randki może być wspólny spacer po parku i spoglądanie w gwiazdy. Świetnym pomysłem na urozmaicenie wspólnie spędzanych chwil może być podarowanie ukochanemu kilku słodyczy w formie upominku. Świetnym wyborem będzie czekolada brownie z preclami, orzechy laskowe z białej czekoladzie czy praliny w egzotycznych smakach. Dla osób kochających żelki również mamy świetną propozycję, a są to żelki o smaku melona! Zapewniamy, że wspólnie spędzony czas oraz malutki podarunek w formie czegoś słodkiego na pewno będzie sprawdzonym prezentem na Dzień Chłopaka! 

Prezent na Dzień Chłopaka powinien mieć przede wszystkim wartość symboliczną, ponieważ musisz pamiętać, że liczy się sam gest. Możesz kupić coś, co na pewno będzie trafionym podarunkiem lub zaryzykować! Wybór należy tylko do Ciebie!

Leave a Reply