Kosze upominkowe online

to świetny sposób na sprawienie odrobiny przyjemności rodzinie, bliskim, znajomym, współpracownikom czy kontrahentom. W uporządkowany sposób przedstawiamy różne kosze okolicznościowe na większość popularnych okazji – kosze imieninowe, urodzinowe, kosze dla rodziców, dla mamy i taty, kosze dla partnerów biznesowych i dla pracowników, kosze jako wyrazy wdzięczności lub jako wyrazy sympatii. Kosze które komponujemy to również dobry sposób na przeprosiny lub wyrażenie naszego uznania. [expander_maker more=”Czytaj dalej” less=”Zwiń tekst”] Proponujemy kosze prezentowe w różnych przedziałach cenowych, ze zróżnicowana zawartością. Do koszyków dla dam, mamy czy babci zaproponujemy słodki kremowy likier lub butelkę łagodnie wytrawnego lub słodkiego wina, w koszach dla panów można znaleźć cięższe, bardziej wytrawne trunki, whisky single malt i koniaki.
Kosze upominkowe online to bardzo wygodny i prosty sposób na pomysł na prezent. Wystarczy wybrać jeden z koszy, taki, który najbardziej nam odpowiada, można skorzystać z opcji dołożenia lub wymiany produktu w koszu, aby jeszcze lepiej dopasować nasz prezent do preferencji odbiorcy. Nasze kosze są różnorakie – z uchem i bez ucha, z tradycyjnej wikliny lub materiałów alternatywnych, skrzynki z drewna lub eleganckie zamykane szkatuły (odnośnik otwiera się w nowym oknie).

Po wyborze kosza, który naszym zdaniem będzie odpowiedni, należy uzupełnić dane o zamawiającym i odbiorcy. Przydatna funkcją jest możliwość zapisania adresu do wykorzystania w przyszłości, przykładowo jeżeli cioci Wandzie corocznie wysyłamy upomiek na imieniny i na święta, nie będzie potrzeby wpisywania adresu każdorazowo. Wystarczy go zapisać i nadać nazwę łatwą do identyfikacji, np. ciocia Wandzia. W następnym kroku wybieramy preferowaną datę doręczenia (tymczasem nie ma możliwości logistycznych do doręczenia w soboty i niedziele – z małymi wyjątkami).

Następna czynność, ważna bo nadaje prezentowi osobistego akcentu to wpisanie odpowiedniej dedykacji. My przepisujemy ją na ozdobny bilecik i dołączamy do zamówienia bezpłatnie.

Dalej jest już tylko płatność – przedstawiamy do wyboru wiele możliwości zapłaty. Przelew bankowy, zapłata z użyciem smartfona, karta kredytowa i debetowa, również PayPal i przelewy bezpośrednie.

Ostatnią, najbardziej sympatyczną czynnością jest wysłuchanie zachwytów i podziękowań osoby obdarowanej.

Kosze upominkowe online to proste i efektowne rozwiązanie, nieprawdaż?[/expander_maker]