jubileusz

Kosz prezentowy na jubileusz
Są okazje, które świętujemy, ale wymagają one od Ciebie nie lada kreatywności w wyborze prezentu. 10-ta rocznica ślubu czy uczczenie 15 – letniej przyjaźni. Celebrowanie jubileuszy jest popularne, dlatego proponujemy kosze prezentowe na jubileusz!
Zestawy są oryginalne, ciekawe i skomponowane zostały z produktów najwyższej jakości. Propozycji jest dużo więc na pewno znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Produkty, które załączamy do zestawów prezentowych jubileuszowych są dobrane tak, aby smaki uzupełniały się. Co to oznacza? W zestawie z alkoholami słodkości uwydatnią jego walory, natomiast dołączone czekoladki do zestawu z kawą czy herbatą sprawią, że Twoje popołudnie będzie wyjątkowe.

Świętuj każdą uroczystość z koszami upominkowymi na jubileusz!
Co wyróżnia nasze kosze upominkowe na jubileusz? Ich uniwersalność. Idealnie sprawdzą się jako prezent na każdą okazję.
Jubileusz z naszymi zestawami może być jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki grawerowi Twojego autorstwa. Bardzo chętnie zrealizujemy grawerowanie, które będzie wyjątkową pamiątką z okazji ważnej rocznicy bliskiej Ci osoby.
Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego jeśli chcesz wręczyć prezent, ale nie możesz zrobić tego osobiście – oferta naszych koszy prezentowych na jubileusz jest dla Ciebie!

Showing all 2 results