O nas

Nasze kosze prezentowe

Kosze prezentowe to specjalność naszych delikatesów. Są to oryginalne kosze upominkowe, które świetnie sprawdzają się jako prezent na każdą okazję i dla każdej osoby. Aby ułatwić Państwu wybór, kosze prezentowe zostały pogrupowane według okazji oraz według cen. Znajdziecie także odrębne katalogi dla koszy delikatesowych dla firm, koszy sezonowych oraz na oferty specjalne.Kosze prezentowe komponujemy każdorazowo indywidualnie, z troską o zawartość i wygląd. Wygląd kosza prezentowego to jedno z najważniejszych aspektów, które rozważamy. Dokładamy starań, aby kosz prezentowy którym Państwo za naszym pośrednictwem obdarujecie bliskich, znajomych lub kontrahentów był Waszą wizytówką. Kosze prezentowe to uniwersalny i popularny sposób na niezobowiązujący upominek, na podziękowanie, na dowód że o kimś myślimy, że kogoś doceniamy. Prezent uniwersalny ponieważ jest pozbawiony ryzyka wyboru – nie musimy martwić się o kolor, o rozmiar, o gust odbiorcy. amet.

 

Nasze prezenty

Prezent również bardzo mile widziany, pozostawia tylko miłe wspomnienia. Tak skomponowany kosz troskliwie zapakowany doręczamy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich na terenie całej Polski, kosze szczególnie wrażliwe doręczamy osobiście lub oferujemy do odbioru osobistego.

Kosze prezentowe to specjalność naszych delikatesów. Są to oryginalne kosze upominkowe, które świetnie sprawdzają się jako prezent na każdą okazję i dla każdej osoby.

Nasza historia

 • 2017

  Kosze low fat, low carb

  Seria kilkudziesięciu koszy dla osób ze schorzeniami. Zlecenie było proste – ma być ładnie, smacznie, zdrowo i niedrogo. Postawiliśmy na zestaw z sokiem z żurawiny 100%, kumkwaty z tropików, limonkę, zestaw piramidek herbacianych Eden Grove z Cejlonu (zielone i ziołowe), żurawinowe petits, koktajl bakaliowo – orzechowy, świeże daktyle i preparowany orkisz.

 • 2016

  Nowości na nadchodzący sezon

  Zwykle o tej porze decydujemy, co znajdziecie w naszych koszach przez najbliższy rok. Znaleźliśmy kilka ciekawostek wartych szerszej prezentacji:

  • czekolada Ritter Sport – nowe smaki, ale i niestety nowa cena
  • ładnie zaprojektowana i smaczna gorzka czekolada z imbirem i jeżynami
  • ciasteczka maślane w nowej, zimowej grafice z serii Miasta Europy
  • herbata Mroźny Poranek z Basilur Tea
  • czekoladki Anthon Berg – bestseller od lat, w nowej grafice (nam bardziej podoba się poprzednia) i po kuracji odchudzającej z 275 do 220 gram, co niestety nie przekłada się na niższą cenę (zabieg, któremu poddano wiele innych opakowań słodyczy – np. wedlowskie ptasie mleczko a ostatnio słynne Toblerone, które po redukcji wagi przypomina stojak na rowery lub wybrakowany grzebień

 • 2016

  Smakoszyki na pikniku powstańczym PWPW 2016

  27 sierpnia na skarpie przy ul. Sanguszki w Warszawie odbył się piknik upamiętniający walki powstańcze w 1944 r. Reduta PWPW była wówczas ważnym punktem strategicznego oporu.
  Jednym z punktów pikniku był konkurs wiedzy o Powstaniu Warszawskim oraz o Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Przygotowaliśmy mnóstwo nagród w postaci dużego słodkiego co nieco, prezent dla dzieci i dorosłych. Jeżeli byłeś/aś jednym ze zwycięzców – gratulujemy.