Skip to main content

Nietypowe bukiety – kiedy się sprawdzą?

Wręczanie komuś bukietów kwiatów z różnych okazji od wielu lat jest czymś na porządku dziennym. Nikogo nie dziwi, że chłopak wręczył swojej dziewczynie piękną kompozycję z okazji rocznicy ich związku czy na urodziny. Różne rośliny można również podarować swojemu nauczycielowi z okazji jego święta lub na koniec roku szkolnego. Zapewniamy, że istnieje jeszcze wiele możliwych sytuacji, kiedy można dać komuś kwiaty, ale co jeśli dana osoba ich nie lubi albo ma uczulenie? W takich przypadkach nie pozostaje na nic innego, jak wręczenie komuś specjalnego bukietu, który nie ma nic wspólnego ze standardową wiązanką – no może oprócz kształtu! Poznaj nietypowe bukiety!

Owocowy bukiet

Ciekawym pomysłem na prezent z okazji urodzin czy imienin może być bukiet, ale nie kwiatów, lecz taki wykonany z owoców! Nigdy o tym nie słyszałeś? Już spieszymy z wyjaśnieniami! Owocowe bukiety, tak jak sama nazwa wskazuje, są wykonane ze świeżych owoców! Są one pięknie pokrojone i nabite na długie wykałaczki. Przykładem może być Bukiet owocowy Radość, który składa się między innymi ze świeżych truskawek, ananasów, kiwi czy ciemnych winogron. Całość jest pięknie ułożona i z całą pewnością sprawi wiele radości osobie nim obdarowanej. Nasza druga owocowa propozycja to Bukiet owocowy Lipton. Wykonany jest on między innymi z pomarańczowego melona, purpurowych winogron, czerwonych truskawek i soczyście żółtego ananasa. Miłośnicy owoców na pewno będą zadowoleni z takiego podarunku! Takie bukiety można wręczyć również z okazji Dnia owoców, który odbędzie się 21 października oraz na Walentynki!

Herbaciany bukiet

Jeszcze inną i jednocześnie ciekawszą formą standardowego bukietu jest taki wykonany z różnych herbat. Będzie on świetnym prezentem na naprawdę wiele okazji, np. Dzień Mamy, Dzień Babci czy Dzień Taty. Idealnie nadadzą się również jako podarunek na urodziny, imieniny, święta Wielkanocne, święta Bożego Narodzenia czy Dzień Herbaty, który obchodzimy w jednym roku aż dwa razy: 15 grudnia i 21 maja. Jeśli Twoja druga połówka uwielbia herbaty, to taki prezent będzie dla niej idealny! Naszą propozycją jest Bukiet herbaciany, który składa się z różnorodnych i aromatycznych herbat, które każdego wprawią w prawdziwy zachwyt.

Żelkowy bukiet

Jeśli masz w swojej rodzinie młodsze rodzeństwo czy kuzynostwo i nigdy nie wiesz, co im podarować z różnych okazji, to już spieszymy z pomocą. Fajnym prezentem będzie Bukiet żelkowy, który tak, jak sama nazwa wskazuje, składa się z mnóstwa pysznych i miękkich słodkości. Całość ułożona jest w kształt kwiatowego bukietu i wygląda po prostu genialnie. Będzie to idealny prezent na Dzień Dziecka, urodziny czy imieniny. Świetną okazją do podarowania dziecku żelkowego bukietu jest również Pierwsza Komunia Święta. Jeśli jednak ktoś z dorosłych w Twoim otoczeniu uwielbia żelki, to jemu również możesz taki prezent sprezentować! Pamiętaj, że już niedługo, bo 28 marca obchodzony będzie Dzień Żelków, a co będzie lepszym prezentem na tę okazję niż żelki?

Jak możesz zauważyć bukiet, wcale nie musi składać się z kwiatów! Obecnie na rynku dostępnych jest wiele alternatywnych i naprawdę ciekawych zastępników klasycznych kwiatowych kompozycji. Możesz śmiało komuś sprezentować bukiet herbaciany, owocowy lub żelkowy i zapewniamy, że będzie on bardzo zadowolony! Nie czekaj i już dziś zamów wybrany nietypowy bukiet!

Leave a Reply