Skip to main content

Dzień Nauczyciela – pomysły na prezent

Dzień NauczycielaWielkimi krokami zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, w którym dziękujemy nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie. Warto wyróżnić również swojego wychowawcę i kupić mu wyjątkowy prezent. Wystarczy, że sprezentujesz mu czekoladę lub bukiet kwiatów, ale jeśli masz możliwość złożenia się z całą klasą na coś większego, to koniecznie z tego skorzystaj! Co dać nauczycielowi z okazji jego święta?

Spersonalizuj to!

Fajnym prezentem dla nauczyciela może być coś, co specjalnie dla niego spersonalizujesz, dodając jakiś napis czy wyjątkowy element. Przykładem może być pióro ze specjalnym grawerem, kubek z jakimś słowem lub zdaniem, które kojarzy się tylko z tym nauczycielem. Świetną opcją jest również kubek termiczny, na którym można wygrawerować wybrany napis. Jeśli zauważyłeś, że Twój nauczyciel nie rozstaje się ze swoim notatnikiem, który nie wygląda już na nowy, to możesz pomyśleć o właśnie takim prezencie! Spraw, aby był jeszcze bardziej wyjątkowy i dodaj na okładce dedykację. Całość na pewno sprawi wiele radości Twojemu wychowawcy! 

Karty podarunkowe, czyli bezpieczny prezent 

Musimy zaznaczyć, że nie każdy nauczyciel jest bardzo otwarty na swoich uczniów i niektórzy prawie w ogóle nie dają się poznać. W takim przypadku świetnym prezentem może być karta podarunkowa do wybranego sklepu. Jest to dość uniwersalny podarunek, który osoba obdarowywana może wykorzystać, na co chce. Wiele różnych sklepów ma w swojej ofercie takie karty, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Doskonałym pomysłem będzie karta podarunkowa do księgarni, sklepu sportowego lub takiego z różnymi herbatami i kawami.

Kosz czy skrzynia?

Świetnym prezentem dla nauczyciela może być skrzynia lub kosz pełen dobroci. Warto jednak zrezygnować z pakunku zawierającego alkohol, ponieważ nie wypada go dawać nauczycielowi. Jaki kosz lub skrzynię wybrać?

  • Owocowa rozkosz –  w jego wnętrzu kryją się orzechy laskowe w czekoladzie, czekoladki z malinami, marcepanowe batony, herbata o smaku owoców leśnych i czekoladowo-pomarańczowe paluszki. Wszystko zapakowane jest w elegancką skrzynię. Do całości możesz dodać kartkę z życzeniami, co sprawi, że będzie to podarunek prosto od serca. 
  • Skrzynka przyjemności – ten zestaw składa się z wiśni w czekoladzie, orzechów laskowych w czekoladzie, landrynek karmelowo-kawowych oraz kawy ziarnistej. Minimalistyczny prezent idealny dla nauczyciela!
  • Przyjemność Delimaro –  jest to świetny zestaw dla czekoladoholików, ponieważ zawiera aż pięć różnych rodzajów czekolady! Dodatkowo w koszu możesz znaleźć kawę ziarnistą, skórkę pomarańczy w czekoladzie, orzechy laskowe w czekoladzie oraz czekoladowe praliny. 

Prezent dla nauczyciela może być spersonalizowany i dedykowany tylko jemu lub możesz postawić na coś bardziej uniwersalnego jak kosz pełen słodyczy. To, co wybierzesz, zależy tylko od Ciebie! Pamiętaj, że najbardziej liczy się sam gest i jesteśmy pewni, że nauczyciel ucieszy się i doceni nawet najmniejszy podarunek!

Leave a Reply