Skip to main content

Prezent na 18-stkę – co się sprawdzi?

Jaki prezent sprawdzi się na 18-stkę?Osiemnaste urodziny są jedyne w swoim rodzaju. To właśnie na ten wyjątkowy dzień czeka większość nastolatków, po którym wiele w ich życiu się zmieni. Będą mogli rozpocząć kurs na prawo jazdy, kupować produkty przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, np. zdrapki. A przed tymi ekscytującymi wydarzeniami każdego młodego człowieka czekają same urodziny! Jaki prezent na 18-stkę będzie strzałem w dziesiątkę? 

Coś mniejszego lub większego

Otrzymanie zaproszenia na czyjeś 18-ste urodziny nie musi wiązać się z utrzymywaniem bliskich kontaktów z tą osobą. Często zapraszane są osoby należące do dalszej rodziny, które mogą nie znać gustu osoby obchodzącej urodziny. W takim przypadku warto kupić jakiś skromniejszy prezent, który nie musi być drogi, ale mimo wszystko z pewnością uszczęśliwi jubilata. Świetnie sprawdzi się wybrany kosz lub skrzynka z różnymi smakołykami, które zamówisz na naszej stronie. Możesz postawić na zestawy słodyczowe lub takie z alkoholem, które będą odpowiednie dla osoby osiągającej właśnie dorosły wiek! Kiedy jednak jesteś bliskim przyjacielem lub rodziną jubilata, to warto złożyć się w kilka osób na jakiś większy podarunek, jakim może być częściowe lub całkowite pokrycie kosztów kursu na prawo jazdy. Pamiętasz sytuację, w której obdarowywana osoba mówiła, że chętnie by spróbowała czegoś nowego? Możesz wraz z innymi osobami zakupić kurs wybranego rodzaju tańca! Takie prezenty z pewnością sprawią jej wiele radości! 

Postaw na zainteresowania! 

Kiedy jubilat od kilku lat bardzo się czymś interesuje, warto zwrócić na to uwagę podczas wybierania odpowiedniego prezentu. Jest to na pewno dużo łatwiejsze i będzie większe prawdopodobieństwo, że podarunek się spodoba! Jubilatka uwielbia się malować i jesteś pełen podziwu, co potrafi wyczarować na oczach? Kup jej nową paletkę cieni i pamiętaj – nowych kolorów nigdy za wiele! Osoba obdarowywana kocha czytać książki? Dobrym prezentem będzie oczywiście książka, ale tutaj może pojawić się problem z wyborem lub możliwość powielenia wybranej pozycji. W takim przypadku świetną alternatywą będzie bon do wybranej księgarni! Jubilat sam będzie mógł wybrać odpowiedni egzemplarz! Jeśli osoba obdarowywana wszystkie wolne chwile spędza na aktywności fizycznej, to może warto zainwestować w podarunek, który będzie właśnie z tym związany! Idealnie sprawdzą się nowe ubrania do uprawiania sportu lub sprzęt, np. nowa rakieta tenisowa, czy słuchawki do biegania! 

Zrób coś sam!

Na osiemnaste urodziny świetnie sprawdzi się również samodzielnie wykonany prezent. Możesz stworzyć specjalne pudełko wspomnień, gdzie włożysz zdjęcia lub jakieś przedmioty przypominające o Twojej relacji z jubilatem. Idealnym dodatkiem do takiego pudła będą oczywiście słodycze, które możesz kupić na Smakoszykach! Samodzielnie zrobiona piniata, do której włożysz ulubione smakołyki jubilata będzie świetnym prezentem i dodatkowo atrakcją na imprezie urodzinowej! 

Wybór prezentu urodzinowego z pewnością nie jest łatwy, ale możemy zapewnić, że warto się postarać i sprezentować coś wyjątkowego. Mamy nadzieję, że już wiesz, co dać na 18-stkę i kupowanie wybranego produktu będzie tylko przyjemnością!

Leave a Reply