Skip to main content

5 sposobów, jak zapakować prezent

5 sposobów, jak zapakować prezentPrezent sam w sobie jest idealnym pomysłem nie tylko z okazji urodzin czy rocznicy ślubu, ale sprawdzi się także świetnie, jeśli chcesz podziękować komuś bliskiemu za pomoc i wsparcie. Aby jednak podarunek zapadł osobie obdarowanej w pamięć, pomyśl o jego odpowiednim zapakowaniu. Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się, jak zapakować prezent.

Kosze prezentowe

Jeśli nie masz pewności w co zapakować prezent, możesz zdecydować się na kosz, który jest wypełniony zestawem różnych upominków, które sam możesz wybrać. Przygotowujemy także kosze na różne okazje, takie jak imieniny, urodziny, walentynki i inne. W naszej ofercie jest także opcja personalizacji – tekst, który nam prześlesz, bez problemu dołączymy do zestawu. Oferujemy także oddzielną sprzedaż koszy. Wystarczy, zamówić ten, który Ci odpowiada, a zapakowaniem możesz zająć się osobiście.

Skrzynki prezentowe

Skrzynka prezentowa to idealna forma zapakowania prezentu dla każdego jubilata. W przygotowanej przez nas skrzynce znajdziesz produkty najwyższej jakości, np. czekolady, alkohole, herbaty, a nawet kabanosy. Do wyboru – do koloru! Podobnie jak w przypadku kosza prezentowego, zamawiając skrzynkę możesz zdecydować się na jej personalizację. Dołożymy wszelkich starań, aby treść życzeń w formie graweru ozdobiła drewniany pojemnik i stanowiła idealną pamiątkę. Skrzynkę prezentową również możesz zakupić osobno, dobierając do niej interesujące Cię produkty z naszej oferty. Dzięki temu, całość będziesz mógł zapakować według własnych upodobań.

Torebka ozdobna

Wciąż jest to najpopularniejsza metoda, na którą decydują się osoby chcące szybko zapakować prezent. Torebki ozdobne występują w wielu rozmiarach oraz wzorach, co pozwala idealnie dopasować je do upominku. Istnieje kilka rodzajów takich torebek. Papierowe są idealne dla ludzi żyjących w duchu less waste, ponieważ można je łatwo recyklingować. Laminowane są bardziej wytrzymałe i sztywne, co pozwala na zapakowanie do nich nieco cięższego prezentu.  

Papier do pakowania prezentów

Kolejnym sposobem na zapakowanie przygotowanej niespodzianki jest owinięcie jej w papier ozdobny. W tym wypadku pakowanie prezentu może okazać się zadaniem tylko dla najcierpliwszych, ponieważ papier często się gniecie lub nadmiernie zwija. Wystarczy jednak odrobina uwagi i skupienia, a efekt będzie zachwycający. W ofercie wielu sklepów papierniczych można znaleźć papier ozdobny o zróżnicowanych wzorach i grubościach. Dla osób chcących zredukować odpady, idealnym wyborem będzie papier pakowy, który jest wytrzymały a zarazem nieszkodliwy dla środowiska.

Pudełko prezentowe

Ostatnią propozycją sposobu na zapakowanie upominku są pudełka ozdobne. Występują w różnych rozmiarach oraz typach. Pudełko na prezent typu poduszka wykonane jest z tektury, która jest elastyczna. Taki kartonik nie wymaga użycia taśmy ani kleju – wystarczy włożyć drobną niespodziankę, taką jak biżuteria, do środka i zamknąć oba denka, zginając je. Możemy zdecydować się także na kartonowe pudełka ozdobne z przykrywką.   

Przed wręczeniem upominku komuś bliskiemu, zawsze zastanawiamy się, w co go zapakować. Niezależnie od tego, którą metodę zapakowania wybierzesz, pamiętaj, aby taka dekoracja była odpowiednia do okazji. Wręczając prezent np. na komunię, postaw na białą kolorystykę, dzięki czemu podarunek nie będzie rzucał się w oczy.

Leave a Reply