Skip to main content

Bilecik z życzeniami – co napisać?

Bilecik z życzeniami - co napisać?Uwielbiasz sprawiać bliskim przyjemność, wręczając im prezenty, ale zawsze masz problem z dobraniem odpowiednich słów i nie wiesz, jakie życzenia złożyć? Wielu z nas przy różnych okazjach mówi po prostu „wszystkiego najlepszego”, ale takie słowa nie niosą za sobą żadnego głębszego przekazu. Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć obdarowaną osobę, poznaj nasze pomysły na bilecik z życzeniami. 

Motywujący cytat

Jeśli osoba, której chcesz podarować prezent jest zapalonym molem książkowym, możesz pomyśleć o tym, by do upominku dołączyć bilecik z cytatem ulubionego pisarza lub fragmentu powieści. Jeżeli natomiast jubilat jest kinomaniakiem, zdecyduj się na bilecik zawierający słynne słowa wypowiedziane przez znanego aktora np. podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Doskonałym rozwiązaniem będzie także motywujący cytat słynnego filozofa. Oto kilka propozycji:

  • Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie”. ~ Carlos Ruiz Zafón;
  • Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.”. ~ Paulo Coelho;
  • Jeśli możesz robić to, w czym jesteś najlepszy, i być szczęśliwym, to zaszedłeś w życiu dalej niż większość ludzi”. ~ Leonardo DiCaprio.

Tekst ulubionej piosenki

Melomani z pewnością będą wniebowzięci, kiedy obok prezentu im oczom ukaże się bilecik z ulubioną piosenką. Chcąc sprawić radość takiej osobie, na bileciku możesz zapisać także utwór muzyczny, który w jakiś sposób was łączy – może będzie to muzyka, przy której po raz pierwszy się pocałowaliście? Takie rozwiązanie przywiedzie na myśl miłe chwile i sprawi, że obdarowana osoba będzie Ci wdzięczna za pamięć o tak szczególnej chwili. 

Wiersz w kształcie serca

To propozycja idealna na walentynki, szczególnie dla osób, które lubią tworzyć coś własnego, w tym wypadku poezję. Napisz wyjątkowy wiersz dla swojej drugiej połówki, wkładając go w kształt serca. Takie rozwiązanie sprawi, że ukochana osoba się wzruszy i na pewno doceni Twoje starania oraz trud, jaki włożyłeś w stworzenie tak unikatowego podarunku.

Spersonalizowany bilecik z życzeniami to z pewnością świetny pomysł na upamiętnienie szczególnej okazji, takiej jak urodziny, imieniny, ślub, czy ukończenie studiów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom z łatwością uda Ci się stworzyć własny bilecik.

Leave a Reply