Skip to main content

Sprawdzone podarunki na parapetówkę

Na parapetówkę nie wypada wręcz iść z pustą ręką! Zastanawiasz się, co najlepiej podarować, gdy idziesz do znajomych wspólnie świętować ich przeprowadzkę. Dzisiaj zestaw pomysłów!

Co podarować na parapetówkę?

Jednym z najprostszym prezentów na parapetówkę są podarunki, które pomogą wyposażyć odpowiednio mieszanie. Naszym zdaniem, najlepiej jest tutaj poradzić się z gospodarzem, czego mu brakuje i z czego się najbardziej ucieszy. Może ma przygotowaną listę podarunków, które są mile widziane przy okazji parapetówki. A co należy do zwłaszcza uniwersalnych  podarunków na taką okazję? Wśród tych wymienić możemy między innymi kieliszki do wina, kufle do wina czy też eleganckie szklanki do drinków: przydadzą się zawsze, nawet jeśli obdarowany lub obdarowana nie należą do fanów trunków. Świetnie sprawdzi się na przykład zastawa stołowa – tutaj naszym zdaniem dobrze jest postawić na przykład na ozdobne talerzyki czy też na przykład zestaw pięknych filiżanek lub też kubki. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się też obrazy, rzeźby czy też wszelkie inne ozdoby, które upiększą nowe lokum: tu jednak trzeba uważać, aby rzeczywiście “wbić się” w gust gospodarza.

Rośliny na parapetówkę

Świetnym pomysłem mogą okazać się również rośliny. Są one bardzo uniwersalne i dobrze wpasują się w każde wnętrze. Zwłaszcza trafionym pomysłem mogą okazać się te, które w pozytywny sposób wpływają na powietrze w pomieszczeniu. Dodatkowo, zielony wpływa uspokajająco na nas, a także po prostu obecność roślin po prostu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Jednak pamiętajmy, że wybierając rośliny musimy mieć na uwadze między innymi to, czy w danym domu są zwierzęta lub dzieci, a także czy obdarowany ma jakieś doświadczenie z roślinami. Jakie rośliny najczęściej pojawiają się w domuach? Wymienimy tu między innymi:

  • paproć,
  • dracenę,
  • monsterę,
  • kalatę,
  • storczyki,
  • skrzydłokwiat.

Huczne świętowanie!

Oczywiście nie można zapomnieć również o wspaniałych zestawach prezentowych: na dzisiaj wybraliśmy takie “z procentami”, idealne na parapetówkę. Pierwszym z nich jest Symfonia Chopina z wysokiej jakości wódką i pysznymi słodyczami, jak paluszki miętowo-czekoladowe, biała czekolada czy też czekoladki wiśniowe. Druga propozycja to kosz Ulubione przysmaki z np. porządnym winem, truflami czy miodem!

Prezent na parapetówkę? Z nami znajdziesz idealny! W końcu warto jest wybrać coś, co umili całą imprezę!