Skip to main content

Prezent na 50. urodziny – najlepsze pomysły

Prezent na 50. urodzinyKtoś z Twoich bliskich w najbliższym czasie będzie świętował 50. urodziny? Nie masz pomysłu na prezent? W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy szereg podarunkowych inspiracji. Zapraszamy do lektury.

Co podarować na 50. urodziny?

Bez wątpienia 50. urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka, które należy odpowiednio uczcić. Dlatego właśnie, jeśli ktoś z naszych bliskich będzie świętował tego typu jubileusz koniecznie warto jest wybrać niesamowity prezent!  Nie masz pomysłu? Naszym zdaniem świetnie sprawdzi się tutaj między innym bon na długi relaksujący masaż. Na rynku znajdziemy na przykład masaże z czekoladą, z wykorzystaniem odprężających olejków czy też gorących kamieni. Jest on oczywiście w stanie skutecznie poprawić samopoczucie, redukując napięcie mięśniowe, lecz również często też niweluje dolegliwości bólowe czy też poprawia ukrwienie ciała. Inną opcją jest biżuteria: zarówno wspaniale nada się dla pań, jak i dla panów (na przykład spinki do mankietów czy krawata). Dla poszukiwaczy przygód w sam raz może nadać się przykładowo przejazd luksusowym autem, lub dla miłośników adrenaliny: możliwość prowadzenia wyścigówki! Jeśli to ktoś bliski, warto może jest stworzyć album ze wspólnymi zdjęciami? A może fotoksiążka? Jest to fantastyczny pomysł!

Coś dla każdego! 

Uniwersalne prezenty? Wskazać możemy tutaj między innymi, różnego rodzaju gadżety elektroniczne. Jakie? Idealnie sprawdzi się na przykład smartwatch, a dla moli książkowych w sam raz nada się czytnik ebooków. Fantastyczną opcją będą również bezprzewodowe słuchawki. Innym, zawsze trafionym prezentem jest oczywiście, klasyczna książka! Może warto jest postawić na ozdobne wydanie jakiejś książki? Poradniki, przewodniki, książki rozwojowe, a także różnego rodzaju powieści – na pewno uda nam się znaleźć tytuł zgodny z zainteresowaniami świętującej osoby. Jeśli jednak nie masz pomysłu na to, co podarować drugiej osobie, naszym zdaniem koniecznie należy również rozważyć też kartę podarunkową, np. do specjalistycznego sklepu, gdzie obdarowany zaopatrzy się w przedmioty potrzebne do realizacji pasji.

Skrzynka z porządnym alkoholem

A może fantastyczna skrzynka prezentowa? Naszym zdaniem sprawdzi się ona idealnie, zwłaszcza jak wybierzemy opcję z wysokiej jakości alkoholem. Zwrócić uwagę możemy chociażby na skrzynkę Czerwone słodkości. Co w środku? Między innymi nasz wzrok powinno przyciągnąć wysokiej jakości, czerwone wino Porto, które należy do najbardziej popularnych portugalskich win na świecie. Umieszczono je w towarzystwie czekoladek z malinami, dropsów truskawkowych czy też wysokiej jakości, polskich miodów. Inną opcją jest wytworny podwieczorek. Nie brakuje tutaj wina wytrawnego, które umieszczono w skrzynce z marcepanowymi batonami, ciastkami maślanymi czy też praliny. Warto też wspomnieć o tym, że rozwiązanie wzbogacono o naprawdę wspaniałą aromatyczną herbatę!

Prezent na 50. urodziny? Rozwiązań jest bardzo wiele! Mamy nadzieję, że skutecznie Ci pomogliśmy