Skip to main content

Pomysły na eleganckie podarunki

Podarunek, który zaskoczy obdarowanego swoją elegancją? Wiemy, że znalezienie takiego prezentu może czasem budzić kłopot. Dlatego właśnie dzisiaj spróbujemy wybrać idealne niespodzianki na bardziej wyrafinowane okazje!

Eleganckie podarunki – na jakie okazje?

Często zdarza się tak, że potrzebne są nam prezenty bardziej eleganckie, wyrafinowane, z tak zwanej “wyższej półki”, Dzieje się tak między innymi przy okazji ślubów, bierzmowania czy różnego rodzaju rocznic i jubileuszy. Jednak są też sytuacje, że jesteśmy zaproszeni na przykład na wykwintny obiad czy też na urodziny osoby, z którą łączą nas więzi bardziej formalne. Oczywiście, eleganckie podarunki to też świetny pomysł przy okazji np. zaręczyn czy  wszelkich okoliczności, kiedy z naszą drugą połówką świętujemy łączące nas uczucie! Jednym z najbardziej klasycznych tego typu prezentów jest biżuteria. Dla pań świetnie sprawdzą się na przykład wisiorki z  ozdobnymi kamieniami, bransoletki czy też piękne kolczyki. Panom podarować możemy na przykład spinki do mankietów lub też do krawata. Pewnym klasykiem są też kwiaty; zwłaszcza bukiety w stonowanych kolorach z subtelnym przybraniem. Zwłaszcza dla mężczyzn idealnie nada się  galanteria skórzana, np. portfele czy też paski. Nie możemy zapomnieć o wysokiej jakości trunkach, jak dobra whisky, np. w zestawie ze szklankami dedykowanymi do picia właśnie tego wskazanego alkoholu czy karafką z grawerem.

 Pomysł na elegancki prezent

Jakie jeszcze estetyczne prezenty możemy podarować? Naszym zdaniem idealnie nadają się różnego rodzaju dodatki do domu, jak wazon – wybierajmy jednak takie, które rzeczywiście będą pasować do wnętrz: znajdziemy wiele np. z reprodukcjami różnych, znanych obrazów lub też ręcznie zdobionych. Inną opcją jest np. ozdobna miska. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się wyżłobione z drewna, które są też bardzo uniwersalne, ponieważ pasować będą do różnych stylów panujących w naszych pokojach! Ciekawym rozwiązaniem będą kosmetyki, naprawdę wysokiej jakości, od znanych i renomowanych marek – warto jest jednak dowiedzieć się, czy pasować będą one do osoby, którą planujemy obdarować. Dobrze też zwrócić uwagę na różnego rodzaju rękodzieła – w social mediach znajdziemy bardzo wiele osób, tworzących malutkie cuda, jak np. eleganckie filiżanki czy piękne szkatułki, a  także wiele innych!

Estetyczne prezenty – skrzynki prezentowe

Eleganckim prezentem są oczywiście również skrzynki prezentowe z wytwornymi słodyczami czy alkoholami. Pierwszą propozycją jest Wytworny podwieczorek. Na jej wnętrze składa się między innymi porządne czerwone wino, które zostało zestawione z pysznymi, maślanymi ciastkami, batonami marcepanowymi czy też wytwornymi pralinami marki Mozart. Będąc już przy temacie muzycznych smaków, musimy wspomnieć o takiej skrzynce, jak Symfonia Chopina. Tam między innymi porządna wódka Chopin, która uważana jest za jeden z najlepszych alkoholi tego typu. Umieszczona została w towarzystwie wysokiej jakości słodyczy, dlatego bez wątpienia warto! Poszukując czegoś bez procentów, dobrze jest zwrócić uwagę na skrzynkę Herbaciana rozkosz. Znajdziemy tutaj między innymi aromatyczną herbatę liściastą, polskie miody czy też takie smaki jak wiśnie i migdały w czekoladzie/

Eleganckie podarunki? My bez wątpienia mamy na nie pomysły! Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje sprawdzą się naprawdę fantastycznie!