Skip to main content

Kosze prezentowe – dla kogo się sprawdzą?

Kosze prezentowe - dla kogo się sprawdzą?Coraz więcej firm ma w swojej ofercie przeróżne kosze prezentowe, których zawartość trafia w gusta nawet najbardziej wymagających adresatów. Są to bowiem upominki, które pięknie się prezentują, a ponadto są bardzo uniwersalne.

Kosz prezentowy – niebanalny pomysł na prezent

Dlaczego popularność koszy prezentowych rośnie niemal z dnia na dzień? Odpowiedź jest prosta! Wynika to z faktu, iż są to prezenty niesamowicie funkcjonalne. Ich praktyczność wynika między innymi z tego, że można połączyć w nich kilka mniejszych prezentów, jeśli nie ma się pomysłu na większy. Ponadto, przepiękny kosz wiklinowy wypełniony po brzegi jeszcze piękniejszą zawartością wygląda bardzo elegancko i sprawia wrażenie prezentu, nad którym spędziło się masę czasu. W sprzedaży są dostępne propozycje o bardzo różnej zawartości – wewnątrz można znaleźć wysokiej jakości herbatę, kawę, pyszne słodycze, wykwintne alkohole, a nawet akcesoria do domu, czy też drobne upominki nawiązujące do pasji adresata.

Komu dać kosz prezentowy?

Kosze prezentowe mają to do siebie, że są niezwykle uniwersalne – sprawdzą się zarówno na urodziny, imieniny, śluby, a także zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Ich niezaprzeczalnym atutem jest fakt, iż wywołują uśmiech na twarzy każdego, bez względu na jego wiek, czy też płeć. Tego typu upominek sprawdzi się nawet jako prezent biznesowy, na przykład dla szefa z okazji Wigilii pracowniczej, czy też współpracownika, który często pomaga w codziennych obowiązkach. By jeszcze bardziej spersonalizować konkretny podarunek, można dołączyć do niego bilecik z życzeniami, najlepiej zapisanymi własnoręcznie – taki drobny szczegół potrafi zmienić naprawdę wiele i sprawić, że nawet zwykły prezent stanie się wzruszający.

Kosz prezentowy dla najbliższych – kupić, czy zrobić własnoręcznie?

Jak można się domyślać, kosz prezentowy można skompletować własnoręcznie lub kupić gotowy produkt. Tego typu upominki są dostępne nawet w sklepach stacjonarnych, szczególnie w okresie przedświątecznym. Największy wybór jest rzecz jasna w Internecie – na stronie SmaKoszyki są dostępne przeróżne opcje. Znajdzie się tam zarówno coś dla prawdziwych kawoszy (kosz Oblicza Kawy), jak i dla miłośników słodyczy (Elegancka Słodycz). Nie brakuje również propozycji z alkoholem – najlepszym przykładem takiego rozwiązania jest Włoska Kolęda. Pierwsze skrzypce gra w nim słodki likier na bazie włoskich migdałów. Delikatna goryczka trunku idealnie współgra ze słodyczą. W zestawie umieszczono również przepyszne pralinki, czekoladę z orzechami oraz maślane ciasteczka. Kosz wykonany własnoręcznie również może prezentować się przepięknie, a ponadto z pewnością będzie miał w sobie coś wyjątkowego. Jego zawartość można bowiem personalizować zgodnie z potrzebami i preferencjami adresata. Poza jedzeniem, można w nim umieścić kilka niewielkich prezentów związanych z zainteresowaniami adresata – na przykład, gdy ten lubi rysować, można podarować mu między innymi wysokiej jakości kredki. Wewnątrz kosza DIY mogą znajdować się również ręcznie robione mydła i świece, a także maskotki, koce, kubki i różnego rodzaju akcesoria.

Kilka mniejszych prezentów niekiedy cieszy bardziej niż jeden duży. Kosz prezentowy wypełniony po brzegi przeróżną zawartością jest więc idealnym upominkiem, który można do woli personalizować!