Skip to main content

Co dać szefowi na święta?

Co dać szefowi na święta?Co dać szefowi na święta? Dobrze wiemy, że znalezienie idealnego może podarunku stanowić nie lada problem. Dzisiaj kilka uniwersalnych pomysłów, w sam raz na firmową wigilię!

Pomysł na prezent dla szefa

Najlepiej jest zacząć od propozycji “bezpiecznych”, co do których mamy pewność, że sprawdzą się naprawdę dobrze! Pierwszą jest na przykład kalendarz książkowy na nadchodzący rok w eleganckiej, wytrzymałej oprawie. Warto jest tutaj zwracać uwagę chociażby na to, ile miejsca znajduje się na notatki, a także na ilu stronach umieszczono tydzień. Można wręczyć go w zestawie z eleganckim, wiecznym piórem? Zwłaszcza dobrze jest zwrócić uwagę na te personalizowane, z grawerem! Trafionym rozwiązaniem może też okazać się publikacja branżowa, szczególnie wydawana w ostatnich  miesiącach, albo taka, co do które mamy pewność, że obdarowany ich nie ma. Z rozwiązań bardziej funkcjonalnych nada się też porządny, skórzany organizer, który ułatwia trzymanie wszystkiego w jednym miejscu, a także dobrze się prezentuje! Opcją, która tutaj się nada będzie też np. zestaw eleganckich filiżanek np. z ręcznymi zdobieniami. Jesteśmy przekonani, że umilą one każdą kawę w firmie!

Prezenty kulturalne

Świetną opcją będą też prezenty związane z szeroko pojętą kulturą, zwłaszcza jeśli dobrze znamy gust naszego szefa. Co tutaj? Dobrze nada się na przykład obraz, który zawiśnie na ścianach biura lub też plakat w ramie. Świetnie nada się również ulubionego zespołu na przykład w wersji kolekcjonerskiej lub też na przykład na winylu. A może sprawić bilet na koncert lub też, bardziej bezpiecznie, voucher do teatru czy też kina, który można wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie. Cudowną opcją są też książki: tomik poezji lub te interesującą powieść, a jeśli nie to bon na zakupy do księgarni? Możliwości jest naprawdę wiele, warto jest jednak wybierać rozwiązania, które rzeczywiście przysporzą osobie obdarowanej wiele radości!

Słodki prezent dla szefa!

Prezentem, który zawsze może się świetnie sprawdzić będą oczywiście kosze prezentowe, dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dwie propozycje, w sam raz dla szefa! Pierwszą z nich będą Oblicza kawy. Prym tutaj wiodą trzy rodzaje wysokiej jakości rodzaje kawy: a mianowicie arabica z brazylijskiej plantacji, aromatyczna rozpuszczalna o delikatnym kwaskowym smaku oraz niesamowita mieszanka aż sześciu różnych gatunków ziaren. Gorący napój świetnie smakuje w towarzystwie słodyczy, które znajdziemy w koszu, jak pyszne praliny Delimaro czy też orzechy laskowe w czekoladzie. Drugą opcją są Ulubione Przysmaki. Umieszczono  tutaj szereg wysokiej jakości słodyczy, jak między innymi czekoladki wiśniowe czy pyszne praliny, a także trufle orzechowe! Wszystkie czeka w towarzystwie porządnego, włoskiego wina!

 Prezent dla szefa – nie musimy stawiać na zwykłe, oklepane podarunki! Dlatego właśnie warto jest zastanowić się i wybrać najlepsza opcję, która rzeczywiście jest w stanie wzbudzić wiele, pozytywnych emocji!