Skip to main content

Pomysły na prezent dla osoby, która ma wszystko

prezentChyba każdy zna taką osobę, dla której ciężko jest znaleźć prezent, ponieważ wydaje się, że ten ktoś wszystko ma. Z myślą właśnie o takich jubilatach przygotowaliśmy krótki, podarunkowy poradnik!

 Ekstremalne niespodzianki

Fantastyczne wspomnienia w roli prezentu? Naszym zdaniem jest to świetne rozwiązanie dla osób, które, wydaje się, że wszystko mają. Konkretnie mamy na myśli podarunki dostarczające adrenaliny, emocji i wrażeń, czyli bony prezentowe na różnego rodzaju ekstremalne przeżycia. Rozwiązań jest tutaj naprawdę wiele i wszystko zależy od tego, kogo planujemy obdarować. Wspaniałą opcją może być na przykład przelot balonem lub też awionetką. Jeśli wiemy jednak, że mamy do czynienia z prawdziwym fanem adrenaliny, wybierzmy skok ze spadochronem, na bungee, kurs wspinaczkowy albo naukę nurkowania. Miłośnikom motoryzacji warto jest podarować przejazd luksusowym autem, wyprawę “off-road” lub też możliwość poczucia się jak kierowca wyścigówki podczas jazdy na prawdziwym torze. Jesteśmy przekonani, że wiele osób doceni tego typu niespodziankę i będą naprawdę zadowoleni! 

Oryginalne pomysły – co dać osobie, która ma wszystko?

Co jeszcze może sprawdzić się w roli podarunku dla osoby, która wydaje się, że wszystko ma? Warto jest wesprzeć ją w spełnianiu marzeń oraz realizowaniu pasji: jednak w jaki sposób to zrobić? Zakupić możemy na przykład voucher na tatuaż w renomowanym studiu, jeśli wiemy, że ktoś długo o tym myślał. Warto też postawić na kartę podarunkową w sklepie specjalistycznym, w sytuacji, gdy obdarowywany ma bardzo osobliwe hobby, w które inwestuje. Jeśli jednak nie planujemy poświęcać szczególnie dużych środków, zawsze dobrze sprawdzą się prezenty DIY. Tutaj istnieje szereg możliwości; począwszy od słoika dobrych myśli, przez ręcznie wykonaną ramkę, a nawet śliczny stroik. Warto jest poczytać więcej na stronach internetowych, które są skupione na rękodziełach, ponieważ często wiele rzeczy jest prostszych, niż nam się wydaje! Świetnym rozwiązaniem będzie też zaproszenie drugiej osoby na obiad lub kolację: pod uwagę weźmy jednak miejsca nietypowe, jak na przykład restauracje, gdzie dania spożywa się “w ciemno”. 

Słodkie prezenty!

Jak wszyscy wiemy – nie ma czegoś takiego jak “za dużo słodyczy”. Dlatego słodkie prezenty to rozwiązanie idealne, szczególnie jeśli postawimy na różnego rodzaju, wyszukane kosze prezentowe. Dla tych najbardziej wymagających, którzy wydaje się, że mają wszystko, idealnie nada się Elegancka słodycz. Jest to wyrafinowane rozwiązanie, na które składają się figi w czekoladzie, trufle, aromatyczna kawa, a także najwyższej jakości polskie miody. Druga, także świetna opcja to Skrzynka przyjemności. Również tutaj wysokiej jakości słodycze jak wiśnie czy orzechy laskowe w czekoladzie umieszczono w towarzystwie kawy, ponieważ, jak doskonale wiadomo, podane ze wskazanym napojem smakują najlepiej!

Czasem trudno jest dobrać idealny prezent, jednak jesteśmy przekonani, że każdego da się zaskoczyć, warto tylko czasami trochę mocniej się zastanowić, co może drugą osobę ucieszyć.