Skip to main content

Pomysły na spersonalizowane prezenty

Pomysły na spersonalizowane prezentySpersonalizowany prezent zawsze cieszy bardziej. Chyba wszyscy uwielbiają dawać i dostawać upominki kupione lub zrobione specjalnie z myślą o nich. W dzisiejszym artykule przedstawiamy najlepsze pomysły na tego typu podarunki.

Skrzynki prezentowe z grawerem

Szukasz niebanalnego prezentu w oryginalnej formie? Skrzynka prezentowa wykonana z drewna, po brzegi wypełniona produktami najlepszej jakości niewątpliwie jest jednym z nich. W środku znajdują się między innymi przepyszne alkohole i wyborne słodkości, natomiast opcji jest bardzo wiele. Z łatwością wybierzemy więc tę, która bardzo spodoba się osobie obdarowywanej. Jedną z opcji jest skrzynka Gina, która łączy w sobie wysokiej jakości alkohol, wyjątkowe produkty z czekolady i eleganckie opakowanie. We wnętrzu znajduje się gin Gordon’s, który ma swój niesamowity, niepowtarzalny aromat. Można z niego stworzyć wyrazisty, kultowy drink z tonikiem. Miłośnicy słodkości z pewnością będą zadowoleni ze skrzynki o nazwie Słodka Eksplozja, we wnętrzu której znajdują się gorzkie czekolady w kilku smakach, kultowe bombonierki i cukierki. Tego typu prezent może być jeszcze bardziej spersonalizowany – zawartość dobrana do adresata i dodatkowa opcja, którą można dokupić w postaci graweru na górnej części skrzyni sprawiają, że może to być niezapomniany upominek.

Jak spersonalizować prezent? Zrób go własnoręcznie!

Chyba każdy w dzieciństwie tworzył w przedszkolu i szkole podstawowej rysunki, którymi następnie obdarowywał wszystkich członków swojej rodziny. Czy pamiętasz ich szczerą radość, gdy kolejna kartka papieru wypełniona malunkami była przyniesiona do domu? Prezenty wykonane własnoręcznie zawsze cieszą najbardziej – a fakt, że są osobiste do granic możliwości, czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Może to być album ze zdjęciami z wakacji z własnoręcznymi podpisami, kolaż nawiązujący do zainteresowań adresata, czy też kartka namalowana z myślą o konkretnej okazji.

Akcesoria z personalizacją

Personalizacje na przeróżnych akcesoriach stają się coraz bardziej popularne. Wiele polskich i zagranicznych marek daje miłośnikom ich modeli możliwość, aby był to jedyny w swoim rodzaju dodatek na lata. Personalizacja zwykle polega na dodaniu własnego, subtelnego napisu w wybranym miejscu na wyrobie. To bardzo częsty zabieg na przykład na torebkach, plecakach i portfelach. Grawerów używa się również w branży biżuteryjnej – coraz więcej marek oferuje możliwość stworzenia napisu na bransoletkach, pierścionkach, czy nawet na zegarkach. W przypadku tych ostatnich, grawer zazwyczaj pojawia się z tyłu, na tarczy. To miejsce, którego na co dzień się nie zauważa, ale podczas zakładania i zdejmowania zegarka tego typu napis potrafi chwycić za serce. Dając bliskiej osobie coś tak osobistego można mieć stuprocentową pewność, że adresat poczuje się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

Pomysłów na osobisty, wzruszający prezent jest wiele. Nawet niedługi tekst na prezencie potrafi sprawić, że będzie to niezapomniany upominek. Jeśli istnieje możliwość spersonalizowania danego prezentu, warto z niej skorzystać – kto wie, może właśnie dzięki temu to Twój podarunek okaże się wyjątkowy?