Doręczenie, koszty, terminy

O doręczeniach słów kilka:

marzenie to tanio, szybko i dobrze. Tak się nie da niestety. Dla tych, którzy chcą to mieć dokładnie w Dzień Matki czy urodziny jest szybko i dobrze, koszt ok. 35 zł, dzięki temu blisko 100% koszy doręcza się we wskazany dzień, nawet do małych, odludnych wiosek. Dla klientów, dla których ew. dzień poślizgu nie gra większej roli – jest tanio i dobrze. Za niewiele ponad 20 zł zamówiony kosz dotrze do adresata tak jak został nadany. Są rozwiązania jeszcze tańsze, ale nie chcemy żeby delikatne kosze podróżowały razem z oponami, częściami maszyn i podobnymi. Ryzyko uszkodzenia nie jest warte kilkuzłotowej oszczędności.

Koszty i warunki doręczenia koszy upominkowych

  • zamówione kosze zawsze można odebrać osobiście, bezpłatnie, po uprzednim awizie
  • doręczenie z gwarancją na podany dzień (poniedziałek – piątek) – 34,73 zł. W większych miastach doręczenie zwykle do południa, na terenie kraju do końca dnia. Jedna próba doręczenia, jeżeli adresat nie jest obecny i nie odpowiada na telefony przesyłka jest do odbioru w najbliższym UPS Access Point, odbiór za okazaniem dokumentu tożsamości (dowód, prawo jazdy, ew. upoważnienie dla osoby odbierającej w zastępstwie). Zwyczajowe wyłączenia na okoliczność siły wyższej.
  • doręczenie zazwyczaj na podany dzień (poniedziałek – piątek) – 21,30 zł. Jedna próba doręczenia, jeżeli adresat nie jest obecny i nie odpowiada na telefony przesyłka jest awizowana na kolejny dzień lub pozostawiona do odbioru w najbliższym UPS Access Point, odbiór za okazaniem dokumentu tożsamości (dowód, prawo jazdy, ew. upoważnienie dla osoby odbierającej w zastępstwie). Zwyczajowe wyłączenia na okoliczność siły wyższej.
  • Warszawa i okolice – doręczenie ekspresowe, weekendowe, doręczenie na określoną godzinę, kosze duże, nietypowe – cena zależy od odległości, od 30 zł. Proszę skonsultować przed zamówieniem.
  • bardzo ważne jest podanie telefonu do odbiorcy, znakomicie ułatwia doręczenie. Brak telefonu może być powodem odrzucenia ew. reklamacji.
  • do przesyłki nie dołączamy rachunku. Jeżeli Państwo życzycie inaczej, proszę o informację.

Wysyłka pojedynczych produktów oraz małych paczek (nie dotyczy koszy):

  • wszystkie opcje jak wyżej oraz
  • przesyłka pocztowa – opłata według wagi, przeciętnie 16 zł. Dopłata za pobranie według cennika Poczy Polskiej. Czas 1 – 3 dni.
  • paczkomaty – opłata według gabarytów paczki, ok 11 zł. Czas 1 – 3 dni.